Gezocht: Accountmanager

24/9/2021

Bedrijfsomschrijving

Comfy B.V. is een bedrijf dat uitblinkt in het bedenken, produceren en verkopen van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van dierenwelzijn. Op dit moment focussen we ons op verschillende type borstels voor koeien, varkens, geiten en schapen. Kwaliteit, vakmanschap en klantvriendelijkheid zijn de kernwaarden van ons bedrijf.

Wij zijn een klein enthousiast team waarin jij een welkome aanvulling kan zijn. Ben je benieuwd of jij ons team kunt versterken, lees dan verder.

Internationaal accountmanager (Roelofarendsveen)

 

Functieomschrijving

Interesse in het verbeteren van dierenwelzijn in de veeteelt? Als accountmanager neem jij het initiatief om onze innovatieve dierenwelzijn producten zowel nationaal als internationaal in de markt te zetten. Hierdoor lever jij een directe bijdrage aan het dierenwelzijn in de veeteelt!!

Taken

Als accountmanager ben jij verantwoordelijke voor het opzetten en verbeteren van onze verkoop. Zowel naar grote partijen en dealers als direct naar de eindgebruiker. Je hebt een afwisselend werkveld en reist naar klanten in binnen- en buitenland.

Gezamenlijk met ons team stel je een commercieel plan op. Je maakt contact met nieuwe klanten en onderhoudt de relatie met bestaande klanten, bijvoorbeeld door naar beurzen te gaan. Je hebt verregaande vrijheid om naar eigen inzicht het commerciële plan te realiseren.

Jij vormt een belangrijke schakel tussen de markt en Comfy. De ontwikkelingen in de markt koppel jij terug naar het team, zodat op deze manier verdere innovatie wordt gestimuleerd.

 

Functie eisen

Profiel:

 • Je bent nu werkzaam in (of ambieert) een commerciële functie
 • Afgeronde MBO/HBO opleiding; commercieel of technisch
 • In bezit van rijbewijs B
 • Je haalt voldoening uit klantcontact en het sluiten van deals
 • Je hebt oog voor commerciële kansen in de markt
 • Je staat sterk in je schoenen en hebt een duidelijke overtuigingskracht
 • Kennis van veeteelt en/of dierenwelzijn is een pré
 • Goede communicatieve vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels

Dit krijg je ervoor terug

 • De vrijheid en ruimte om jouw rol als accountmanager zelf in te vullen
 • Een afwisselend werkveld met een diversiteit aan klanten in binnen- en buitenland
 • Auto, laptop en telefoon van de zaak
 • Mogelijkheid tot thuiswerken
 • Een uitdagende functie waarbij jouw werkzaamheden een directe bijdrage leveren aan het dierenwelzijn in de veeteelt
 • De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen door het volgen van cursussen
 • Marktconform salaris
 • Goede arbeidsvoorwaarden
 • Pensioenregeling
 • Een warm, hecht en gezellig team!
 • Mogelijkheid tot reizen

Soort dienstverband: minimaal 24 uur in de week.

Enthousiast geworden, maar nog wel vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ivar Lagas op nummer +31 (0)71 2054000 Is alles duidelijk en spreekt bovenstaand je aan, stuur dan je CV en motivatie op naar: ivar@comfy-solutions.com

Werving & selectiebureau, consultancy en/of detacheringsbureau?

We stellen de interesse op prijs, maar we zoeken al onze kandidaten rechtstreeks. We begrijpen dat jullie als intermediair de kandidaten onze toffe posities willen voorleggen en zo bijdragen aan onze ambities, maar dit is niet hoe wij onze werving hebben ingericht. Dit betekent dat alle ongevraagde profielen die worden aangeboden als directe sollicitaties zullen worden behandeld.