vacature commerciel administratief medewerker

27/10/2023

Bij Comfy Solutions zijn we op zoek naar een gedreven en veelzijdige Commercieel Administratief Medewerker die ons team komt versterken. Deze functie biedt een unieke kans om je vaardigheden in zowel administratie als commerciële activiteiten verder te ontwikkelen. Je speelt een essentiële rol in het succes van ons bedrijf door de verantwoordelijkheid te dragen voor zowel administratieve taken als inkoop- en offerte/kostprijsberekeningen.

 

Functieomschrijving:

Als Commercieel Administratief Medewerker ben je verantwoordelijk voor een breed scala aan taken, waaronder:

 • Administratieve Taken: Je zorgt voor nauwkeurige en tijdige verwerking van administratieve documenten en gegevens.
 • Commerciële Taken: Je voert inkoop- en offerte/kostprijsberekeningen uit om ons concurrentievermogen te behouden en te verbeteren.
 • Inkoopverantwoordelijkheid: Je bent de spil in onze inkoopactiviteiten en zorgt ervoor dat we benodigde materialen en producten op tijd en tegen concurrerende prijzen inkopen.
 • Veelzijdigheid: Als lid van ons kleine team ben je flexibel en bereid om andere taken op te pakken, zoals personeelszaken of het begeleiden van RIE- en ISO-controles.

 

Wat wij van jou verwachten:

 • Minimaal MBO werk- en denkniveau.
 • Ervaring in administratieve en commerciële taken is een pre.
 • Nauwkeurigheid en oog voor detail.
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden.
 • Zelfstandigheid en proactief gedrag.
 • Flexibiliteit en bereidheid om verschillende verantwoordelijkheden op te pakken.
 • Vaardigheid in de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk, om effectief te kunnen communiceren met internationale toeleveranciers.
 • Beschikbaar voor 16/24 uur per week.

Waarom bij ons werken:

Bij Comfy Solutions bieden we meer dan alleen een baan; we bieden een uitdagende en bevredigende werkervaring. Hier zijn enkele redenen waarom jij deel wilt maken van ons team:

1. Gevarieerd Takenpakket: Als onderdeel van ons kleine team zul je ontdekken dat het takenpakket bijzonder uitgebreid is. Dit betekent dat geen enkele dag hetzelfde is. Je zult betrokken zijn bij een breed scala aan activiteiten, van administratieve taken tot inkoop en zelfs personeelszaken. Deze diversiteit houdt je werk boeiend en zorgt ervoor dat je voortdurend nieuwe vaardigheden ontwikkelt.

2. Betrokken en Gezellige Collega's: We koesteren een hechte en goede collegiale sfeer in ons team. Bij Comfy Solutions kent iedereen elkaar goed. Dit creëert een warme en ondersteunende werkomgeving waarin je je snel thuis zult voelen.

3. Flexibiliteit: We begrijpen dat het leven soms onvoorspelbaar is, daarom bieden we flexibele werktijden en -dagen. Dit stelt jou in staat om werk en privéleven effectief in balans te houden, waardoor je optimaal kunt presteren en genieten van je vrije tijd.

4. Wereldwijd Contact: Als onderdeel van ons team zul je de kans hebben om in contact te komen met toeleveranciers van over de hele wereld. Dit biedt een unieke kans om je interculturele communicatievaardigheden te ontwikkelen en een internationaal perspectief te krijgen.

5. Ontwikkelingsmogelijkheden: We hechten veel waarde aan de groei van onze medewerkers. Daarom bieden we mogelijkheden voor opleidingen en cursussen om je vaardigheden en kennis te verbeteren. Dit stelt jou in staat om je carrière verder te ontwikkelen binnen ons bedrijf.

6. Bedrijfsuitjes: Bij Comfy Solutions geloven we in het vieren van successen en het versterken van teambanden. We organiseren regelmatig bedrijfsuitjes en evenementen om de teamgeest te bevorderen en te ontspannen buiten de werkomgeving.

Kortom, Comfy Solutions biedt niet alleen een baan, maar ook een kans om deel uit te maken van een inspirerend team, waar je je talenten kunt benutten, kunt groeien en kunt genieten van een levendige en stimulerende werkomgeving. Als je op zoek bent naar een plek waar je het verschil kunt maken en gewaardeerd wordt voor wie je bent, dan is dit de juiste plek voor jou.

 • Een uitdagende en gevarieerde functie waarin je jouw administratieve en commerciële vaardigheden kunt ontwikkelen.
 • Mogelijkheden voor persoonlijke groei en ontwikkeling.
 • Een dynamische werkomgeving in een klein, hecht team.
 • Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Als Commercieel Administratief Medewerker bij Comfy Solutions ben je een sleutelfiguur in ons streven naar operationele efficiëntie en groei. Als jij de juiste persoon bent om deze uitdaging aan te gaan, nodigen we je van harte uit om te solliciteren.

Werkervaring (sterke pré):

Voor deze functie is werkervaring een belangrijk criterium, vooral vanwege de aard van het takenpakket. Als Commercieel Administratief Medewerker bij Comfy Solutions moet je in staat zijn om zelfstandig te werken, zonder directe overlapping van verantwoordelijkheden met andere teamleden. Werkervaring in administratieve en commerciële taken is van essentieel belang, omdat je in staat moet zijn om de functie vanaf het begin effectief en efficiënt te vervullen.

Deze ervaring stelt je in staat om snel in te spelen op de diversiteit van de taken en verantwoordelijkheden die de functie met zich meebrengt. Het helpt je bij het nemen van initiatief, het nemen van beslissingen en het zelfstandig afhandelen van verschillende aspecten van de rol. Dit is van cruciaal belang om bij te dragen aan het succes van ons bedrijf en een waardevol lid van ons team te zijn.

Soort dienstverband: Parttime

Parttime uren: 20 per week

Salaris: Vanaf €2.000,00 per maand

Rooster:

 • Flexibele werkuren
 • ma-vr

Secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Bedrijfsfeesten
 • Budget voor professionele ontwikkeling
 • Flexibele werkuren
 • Kerstpakket
 • Reiskostenvergoeding
 • Werk vanuit huis

Soorten aanvullende vergoedingen:

 • Overuren uitbetaald
 • Vakantiegeld

Opleiding:

 • MBO (Gewenst)

Ervaring:

 • Administratief Medewerker: 3 jaar (Gewenst)

Taal:

 • Engels (Gewenst)